IT Sistemų Analitikas (-ė) (POS ir TMS)

Prisijunkite prie mūsų komandos, kuri dirba kuriant POS mokėjimo programėlę ir terminalų valdymo sistemą (TMS), įskaitant integracijas su elektroninėmis kasos aparatų (ECR) sistemomis ir fiskalinėmis sistemomis. Dirbsite su daugiadisciplininėmis ir tarptautinėmis komandomis, įskaitant produktų vadovus, verslo analitikus ir kūrimo komandas. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas Android POS įrenginiams, siekiant kurti naujus POS produktus ES rinkai.

Darbo pobūdis:

  • Verslo reikalavimų vertimas į technines specifikacijas, sistemos reikalavimus ir reikalingą funkcionalumą, tinkamu formatu programinės įrangos kūrėjams ir testuotojams (BPMN, UML ar kitais).
  • Dalyvavimas kuriant architektūrą ir sąveikos schemas.
  • Išsamių sistemos veikimo principų aprašų kūrimas.
  • Kūrimo ir įgyvendinimo proceso priežiūra.
  • Darbas pagal Waterfall, Agile Scrum ir hibridinio modelio projektų valdymo metodikas.

Reikalavimai:

  • Patvirtinta darbo patirtis Sistemų analitiko/Techninio projekto vadovo ar panašioje rolėje programinės įrangos kūrimo aplinkoje.
  • Techniniai įgūdžiai: C#, ASP.NET, Microsoft SQL Server.
  • Susipažinimas su Android kūrimu.
  • Patirtis dirbant su Postman, REST žinios.
  • Lietuvių, anglų arba/ir rusų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu).
  • Patirtis bankininkystės sektoriuje ar mokėjimo industrijoje (privalumas).

Darbo užmokestis:

Šios pareigos bazinis atlyginimas yra nuo 3000 iki 6000 eurų per mėnesį neatskaičius mokesčių. Konkretus atlyginimas nustatomas pagal kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Mes siūlome:

  • Finansines sąlygas, atitinkančias jūsų lūkesčius, papildomas paskatas ir galimybes tobulinti kvalifikaciją darbdavio sąskaita (mokymai, verslo kelionės ir kt.).
  • Darbą moderniame, strategiškai patogiame biure.
  • Prieigą prie papildomų sporto, pramogų ir poilsio zonų biure.
  • Įmonės kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams.
  • Prieigą prie įmonės bibliotekos, kuri nuolat atnaujinama pagal darbuotojų poreikius.
  • Specialias partnerių nuolaidas.
  • Darbą draugiškoje, pozityvioje komandoje.
  • Tradicinius įmonės renginius, keliones ir kt.
  • Jei reikia daugiau informacijos ar pataisymų, praneškite!

Contacts:

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus. Konfidencialumą garantuojame.

el. paštas – mail@ashburn.eu