Android programuotojas (-a) (POS programinė įranga)

Ieškome „Android“ programuotojo, kuris prisijungtų prie mūsų komandos, kurios tikslas yra kurti į ES rinką orientuotą Android aplikaciją POS terminalams, leidžiančią integruotis su išoriniais ir vidiniais kasos aparatais bei fiskalinėmis programomis. Pagrindinės pareigos apima naujų funkcijų kūrimą, esamų programėlių palaikymą ir aukštos kokybės kodo užtikrinimą. Patirtis su Kotlin/Java, Native C ir modulinių projektų, vieneto/UI testavimo ir aparatinės įrangos integravimo išmanymas yra būtinas. NFC protokolų, Jetpack Compose ir MVVM modelio išmanymas yra privalumas.
Darbo pobūdis:
  • POS Android aparatūros / programinės įrangos programavimas.
  • Darbas su Waterfall, Agile Scrum ir hibridinio modelio projektų valdymo metodikomis.
  • Naujų funkcijų ir sistemų prototipų kūrimas ir diegimas, taip pat esamų sprendimų palaikymas ir tobulinimas
  • Aktyviai dalyvauti apibrėžiant funkcinius ir nefunkcinius programos keitimo reikalavimus.
  • Atlikti kodo peržiūras, nustatyti tobulinimo sritis ir įgyvendinti efektyvius ir veikančius sprendimus.
  • Pateikti aukštos kokybės kodų ir vienetų bandymų rezultatus ir atlikti integravimo ir priėmimo testus.
  • Užtikrinti visišką mokėjimo standartų ir praktikos laikymąsi.

Reikalavimai:

  • „Android“ programinės įrangos kūrimo supratimas.
  • Patirtis dirbant su Kotlin arba Java, API ir nuotoliniais duomenimis.
  • Patirtis su programinės ir techninės įrangos integravimu, NFC protokolais, Jetpack Compose.
  • Patirtis su moduliniais projektais ir rūpesčių atskyrimu.
  • Patirtis rašant vieneto ir UI testus Android.
  • Techninės įrangos pagrindų išmanymas būtų privalumas.
  • „Android“ skirtos „Native C“ programos supratimas (privalumas).
  • MVVM modelio supratimas yra privalumas.
  • Kalbos: lietuvių, anglų, rusų (privalumas).

Darbo užmokestis:

Bazinis darbo užmokestis šiai pozicijai yra nuo 3000 EUR iki 6000 EUR per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Mes siūlome:

  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • įmonei priklausančios kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams;
  • galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • specialias partnerių nuolaidas;
  • darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Contacts:

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus. Konfidencialumą garantuojame.

el. paštas – mail@ashburn.eu